ANNONS

Matchinformationen är en automatisk process från Svenska Fotbollsförbundets FOGIS-system. För exakt matchinformation hänvisar vi till det berörda laget. Kontaktinformation finns under klubbar.

april 2019

mån tis ons tor fre lör sön
1
  • Råstorp/Timsfors (6) vs Kornhult/Hishult FF (7)
2
  • Kånna IF (6) vs Guddarps IF (4)
3
4
5
  • Älmhults IF B (D4) vs Häradsbäck/Ryd (5)
  • Waggeryds IK (4) vs Lagans AIK (4)
6
  • Agunnaryds IF (5) vs Virestads IF (6)
  • GoIF Ginsten (D6H) vs Lidhults GOIF (D6H)
  • Trönninge IF (D6H) vs Torpa IF (D5H)
  • Angelstads IF (5) vs FK Liljan (5)
  • Kånna IF (6) vs Hamneda GoIK (6)
  • Liatorps IF/Eneryda IF (5) vs Moheda IF (4)
  • Älmhults IF (3) vs Hällaryds IF (4)
  • Ljungby IF (4) vs Bosna IF (5)
7
  • Ryssby IF (6) vs GoIF Ling (6)
  • Markaryds IF (3) vs BK Astrio
  • Guddarps IF (4) vs IFK Lammhult (5)
  • Tvååkers IF (D2D) vs Ljungby IF (D2D)
  • Ryssby IF (D4) vs Liatorps IF/Eneryda IF (D4)
8
9
10
  • Göteryds BK (6) vs Virestads IF (6)
  • Lagans AIK vs Strömsnäsbruks IF
11
  • Agunnaryds IF vs Delary/Pjätteryd
  • HiTs (6) vs Råstorp/Timsfors (6)
12
  • Angelstads IF vs Vislanda IF
  • Torpa IF vs Häradsbäck/Ryd
  • Liatorps IF/Eneryda IF vs Horda AIK
13
  • Råå IF vs Markaryds IF
  • Guddarps IF vs Forsheda IF
  • Lidhults GOIF vs Andersbergs IK
  • Gransholms IF vs Ljungby IF
  • Laholms FK vs Älmhults IF
  • Älmhults IF vs Ljungby IF
14
  • Älmhults IF (B) vs Hallaryds IF (6)
  • Liatorps IF/Eneryda IF (D4) vs Räppe GOIF (D4)
  • Hamneda GIK (D4) vs Vrigstads IF (D4)
  • Agunnaryds IF (B) vs Ryssby IF (6)
  • Liatorps IF/Eneryda IF (B) vs Göteryds BK (6)
15
16
17
  • Vederslöv-Dänn.IF vs Agunnaryds IF
  • Råstorp/Timsfors vs Hallaryds IF
  • Häradsbäck/Ryd vs IFK Lammhult
  • HiTs vs Rydaholms GoIF
  • Alvesta GoIF vs Liatorps IF/Eneryda IF
  • Vislanda IF vs Torpa IF
  • Virestads IF vs Hovmantorp/Ormeshaga BK
  • Växjö BK vs Lagans AIK
18
  • Delary/Pjätteryd vs Angelstads IF
  • GoIF Ling vs Bors SK
  • Strömsnäsbruks IF vs Hovshaga AIF
19
  • Knäreds IK vs Lidhults GOIF
  • Markaryds IF vs Laholms FK
  • Älmhults IF vs Gnosjö IF
  • Ljungby IF vs Värnamo S:a FF
20
21
22
  • IFK Värnamo vs Ljungby IF
  • IF rejban vs Guddarps IF
  • Älmhults IF vs FC Vetlanda Dam
  • Ryssby IF vs Göteryds BK
23
  • Moheda IF (9-m) vs Lagans AIK (9-m)
  • Ljungby IF B (9-m) vs Hamneda GIK
24
  • Bor/Rydaholm B (9-m) vs Ryssby IF (9-m)
25
  • Torpa IF vs Angelstads IF
  • Göteryds BK vs HiTs
  • Hallaryds IF vs Kånna IF
  • Rydaholms GoIF vs Hamneda GoIK
  • Liatorps IF/Eneryda IF vs Häradsbäck/Ryd
  • Bors SK vs Råstorp/Timsfors
  • Lagans AIK vs Forsheda IF
26
  • Agunnaryds IF vs Horda AIK
  • Vederslöv-Dänn.IF vs Delary/Pjätteryd
  • Lidhults GOIF vs BK Walldia
  • Furuby IF vs Virestads IF
  • Slätthögs BOIF vs Guddarps IF
  • IF rejban vs Ljungby IF
  • Gransholms IF vs Strömsnäsbruks IF
27
  • Gnosjö IF vs Markaryds IF
  • Skene IF vs Älmhults IF
  • Älmhults IF vs IFK Värnamo
  • Ljungby IF vs Hultsjö IF Atom
28
  • Ryssby IF (9-m) vs Hultsjö IF B (9-m)
  • Hamneda GIK vs Vrigstads IF (9-m)
  • Madesjö IF B vs Liatorp IF/Eneryda IF Dam
29
  • Agunnaryds IF vs Slätthögs BoIF
  • GoIF Ling vs Rydaholms GoIF
  • Hamneda GoIK vs Göteryds BK
  • HiTs vs Ryssby IF
  • Kånna IF vs Bors SK
  • Lagans AIK (9-m) vs Ljungby IF B (9-m)
30